Doğalgaz Faturanız

Arçelik Kombinizin Doğalgaz Faturasını Düşürmek İster misiniz?

Arçelik Kombi Doğalgaz Faturanızı Düşürmek İçinArçelik kombinizin kullandığı doğalgaz günümüzde azalan kaynaklar ve son dönemde gelen dolgun zamlar doğalgazın değerine değer kattı. Artık doğalgaz eskisinden daha da kıymetli.

Zamanla gün geçtikçe artan doğalgaz faturaları yüzünden en ucuz ve temiz ısınma alternatiflerinden doğalgaz 1 Arçelik kombilerinde de tasarruf çok önemli bir kavram haline geldi. Doğalgaz faturanızı cep yakmayacak hale getirmek için alabileceğiniz bir kaç tedbir var.

Binanızda Yoğuşmalı 1 Arçelik kombi Kullanın!

Kullandığınız Yoğuşmalı 1 Arçelik kombiler dışarıya atılan suyun buharını ısıtma işleminde kullanabilen 1 Arçelik kombilerdir. Yani yoğuşmalı 1 Arçelik kombiler, sahip oldukları teknloloji sayesinde normal 1 Arçelik kombiler için atıktan ibaret olan gaz halindeki su buharını sıvı hale dönüştürerek kendine fazladan ve masrafsız bir ısı kaynağı yaratmış olur. Yoğuşmalı 1 Arçelik kombileri tercih edin, hem faturanıza hem de doğaya bir iyilik yapmış olun.

Binanıza Isı Yalıtımızı Yaptırın!

Kullanılan ısı yalıtımı olmayan bir evde kapılardan, pencerelerden ve duvarlardan kaynaklanan ısı kaybının %50 seviyesine çıkabileceğini biliyor muydunuz? Isı yalıtımınızın olmaması demek faturanıza yansıyan miktarın bir kısmını dışarıdaki havayı ısıtmak için harcıyorsunuz demektir. Isı yalıtımını kazançlı bir yatırım olarak düşünün. Bir seferlik yapacağınız yatırım yıllar boyunca doğalgaz faturanıza yansıyarak cebinizi rahatlatacak.

1 Arçelik kombi cihazınıza Bakım Yaptırın!

Binanızın doğalgaz sisteminizin bakımını düzenli yaptırmak cihazınızın ve tesisatınızın ömrünü uzatır. Sorunsuz çalışan bir ısıtma sistemi verimli ısınma demektir. Verimli ısınarak doğalgaz ısıtma sisteminizin tüm kapasitesinden yararlanmış olursunuz. Böylece gerektiği kadar ısıtmayan 1 Arçelik kservisi kombiler veya bakımsızlıktan ısı kaybına neden olan doğalgaz sistemleriyle faturanıza fazladan yük bindirmemiş olursunuz.